30 مرداد 1401 توسط Administrator 0 دیدگاه

به خاطر سلامتی با این 10 دلیل با گذشته آشتی کن!

به خاطر سلامتی ات با این 10 دلیل با گذشته آشتی کن!

مرکز ارائه خدمات بالینی و مراقبتی در منزل سلامت خانواده :

1- گذشته رو دوباره قالب بگیر ؛ به جای اینکه وقتی خاطره های قدیمی به ذهنت میاد مثل همیشه رفتار کنی دست نگه دار. یک نفس عمیق بکش و سعی کن طور دیگه ای در مورد اونها فکر کنی

2- از قید و بند شرم خودتو خلاص کن ؛ قول و قرارهایی که با خودت در گذشته گذاشتی رو به یاد بیار و به خودت اجازه بده که اونها رو زیر پا بذاری و عهدت رو بشکنی. همیشه یادت باشه شرم یک دروغه. شما شایسته عشق و احترام هستی.

3- درد ها رو آزاد کن ؛ تحقیقات نشون میده که بیماری در اون دسته از افرادی که درد و رنج های گذشته رو ، روی کاغذ میارن سریع تر خوب میشن و این افراد سیستم ایمنی قوی تری دارن.

4- افسوس و پشیمانی رو کنار بذار ؛ از تکرار دوباره و دوباره جملاتی مثل ” اگه فقط… ” و مثل این دست بردار. از تجربیاتت درس بگیر و سعی کن تا در آینده به روشی متفاوت از قبل رفتار کنی.

5- از تاسف به منفعت برس ؛ مهم نیست که این درد و ناراحتی که پیش اومده. باید به خودت اجازه بدی که اون احساسات رو دوباره احساس کنی.

6- پذیرش رو تمرین کن ؛ ناراحتی برای سرنوشت به شما کمکی نمیکنه که گذشته رو تغییر بدی. آرامش زمانی به سراغت میاد که قبول کنی چه بر سر شما اومده و با درک کامل از اون بگذری.

به-خاطر-سلامتی-با-این-10-دلیل-با-گذشته-آشنا-کن

برای مراقبت و پرستاری از سالمند ، کودک ، بیمار و مادر باردار به کمک نیاز دارید؟

با سلامت خانواده تماس بگیرید…
02188901315
09123139602

به-خاطر-سلامتی-با-این-10-دلیل-با-گذشته-آشنا-کن-2

7- عادت عیب جویی و سرزنش رو کنار بذار ؛ سرزنش کردن و انتقاد کردن از اتفاقاتی که در گذشته برات اتفاق افتاده به این معناست که خودت رو برای اونچه بر سرت اومده مسئول نمیدونی.

8- به دنبال آرامش درونی باش ؛ مهم نیست که گذشتت چقدر بد و دردناک بوده. همیشه میتونی محیطی آروم در درون خودت پیدا کنی. اگه بتونی به اون سرچشمه دست پیدا کنی استرس رو هم از خودت دور میکنی و فکرت رو آزاد میکنی.

9- آینده ای بساز که گذشته از بودنش در اون لذت ببری ؛ یکی از بهترین راه های آشتی با گذشته ، اینه که به همون آدمی تبدیل بشی که همیشه میخواستی.

10- شکرگزار باش ؛ قدردانی و شکرگزاری حتی از پذیرش هم بهتره

(امتیاز دهید)
آواتار Administrator

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.