رژیم غذایی سالم

تغذیه

داشتن تغذیه سالم، نقش مهمی در سلامتی دارد. یک رژیم غذایی خوب، باید بتواند ترکیب متعادلی از مواد مغذی از قبیل پروتئین‌ها، ویتامین‌ها، مواد معدنی و کربوهیدرات‌ها را برای بدن فراهم کند تا بدن کمتر دچار بیماری شود.

از این‌رو، هم افراد سالم و کودکان و نوجوانان به آن نیاز دارند و هم افراد با بیماری‌های خاص و سالمندان. اما در این میان، نیاز گروه دوم به رژیم غذایی مناسب که با توجه به وضعیت جسمی و شرایط خاص آن‌ها تهیه شده باشد، بیش از گروه‌های دیگر است.

به همین دلیل، ” مرکز ارائه خدمات بالینی در منزل سلامت خانواده ” ، تلاش کرده بسته های غذایی رژیمی را متناسب با شرایط جسمی افراد تهیه و آن‌ها را در قالب وعده‌های غذایی صبحانه، ناهار، شام و انواع میان‌وعده‌ها و دسرها، ارائه دهد.

تغذیه - سلامت خانواده

برای مراقبت و پرستاری از سالمند ، کودک ، بیمار و مادر باردار به کمک نیاز دارید؟

با سلامت خانواده تماس بگیرید…
02188901315
09123139602

برنامه غذایی

ویژگی برنامه های غذایی مرکز سلامت خانواده

برنامه غذایی سلامت خانواده

” مرکز ارائه خدمات بالینی و مراقبتی در منزل سلامت خانواده ” ، تلاش می‌کند ابتدا با تفکیک گروه‌ های مختلف ، اعم از گروه‌های سنی (کودکان و بزرگسالان) ، سالم و بیمار ، چاق و لاغر ، جوان و سالمند

و نیز دریافت اطلاعات لازم از مشتریان درباره وضعیت جسمانی آن‌ها، بسته‌ های غذایی‌ ای را تولید کند که ضمن تأمین انرژی لازم برای آن‌ها در طول روز، پاسخگوی نیاز بدنی آن‌ها باشد و گامی در راستای حفظ سلامتی مشتریان بردارد.

گروه سنی

گروه های سنی برای دریافت برنامه غذایی

چه کسانی می‌توانند از بسته‌های غذایی ” مرکز ارائه خدمات بالینی در منزل ” استفاده کنند؟
  • سالمندان
  • کارمندان
  •  بیماران
  •  کودکان
  •  دانشجویان و …
گروه های سنی - سلامت خانواده
نحوه ثبت سفارش:

هریک از شما عزیزان می‌توانید پس از تماس با ” مرکز ارائه خدمات بالینی در منزل ”  و ارائه اطلاعات از وضعیت جسمی خود، اعم از سن، جنس، قد، وزن، نوع بیماری، نوع چاقی و … و دریافت مشاوره لازم از متخصصان تغذیه این مرکز، بسته غذایی مناسب خود را به صورت روزانه، هفتگی و یا ماهانه دریافت کند.

و همچنین میتوانید با مراجعه به صفحه مربی تغذیه ، با پر کردن فرم ، مشخصات خود را وارد کنید و منتظر تماس همکاران ما باشید.

هر جا که غذا باشه خنده و شادی هم هست!

تغذیه سالم برابر است با سلامت روح!

4.2/5 - (9 امتیاز)