درباره مرکز خدمات پرستاری سلامت خانواده

مرکز مشاوره و ارائه خدمات بالینی ، مراقبتی و پرستاری در منزل سلامت خانواده با مجوز رسمی از وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی ، با هدف ارتقا سطح رفاهی ، بهداشتی و سلامتی شهروندان عزیز در کلان شهر تهران شروع به فعالیت نموده است.

مرکز سلامت خانواده با عقد قرارداد با بیمارستان های دولتی ، خصوصی و دانشگاهی ، بانک ها و خانواده های محترم نیازمند این خدمات ، سهم بسزایی در ارائه خدمات پرستاری و پاراکلینیکی در زمینه های مراقبت و پرستاری از سالمند ، مراقبت و پرستاری از کودک و نوزاد ، مراقبت و پرستاری از بیمار در مراکز درمانی ، بیمارستان ها و منزل در تهران بزرگ را دارا می باشد.

و ما با افتخار اعلام میکنیم با استفاده از شیوه های نوین مدیریتی و تلاش شبانه روزی توانسته ایم آرامش و رضایت را به خانواده های محترم گیرنده این خدمات هدیه نماییم و همچنین توانسته ایم موجب اشتغال برای عده ای از هموطنان خود شویم.

مرکز سلامت خانواده ، خدمات خود را با توجه به انتظارات شما ، به صورت 24 ساعته ( تمام وقت ) ، روزانه ، شبانه ( نیمه وقت ) و یا ساعتی فراهم نموده است. پزشکان پرستاران مجرب و متعهد این مرکز ، خدمات پرستاری و نگهداری از سالمند ، پرستاری و نگهداری از کودک و بیمار را در منزل به صورت تخصصی ارائه میدهند. که در حال حاضر پرونده های فعال زیادی در زمینه پرستار کودک ، پرستار سالمند ، پرستار بیمار و خدمات پزشکی در منزل در حال ارائه خدمات به شهروندان عزیز تهرانی می باشیم.

درباره مرکز خدمات پرستاری سلامت خانواده

خدمات مرکز پرستاری سلامت خانواده

پرستار مادرباردار در منزل

خدمات پزشکی در منزل

همراه بیمار در مراکز درمانی و بیمارستان ها

برای مشاهده لیست کامل خدمات مرکز سلامت خانواده لطفا به این صفحه مراجعه کنید.

برای مراقبت و پرستاری از سالمند ، کودک و بیمار به کمک نیاز دارید؟

با سلامت خانواده تماس بگیرید…
02188901315
09123139602

4.2/5 - (14 امتیاز)