25 مرداد 1401 توسط Administrator 0 دیدگاه

شکلات زندگی خودت باش!

تلاش ، مهربانی و عشق

دوست من شکلات زندگی خودت باش!

مرکز ارائه خدمات بالینی و مراقبتی در منزل سلامت خانواده :

راز و رمز شیرین زندگی کردن در این دنیا سخت نیست. فقط باید بدونیم چطور زندگی کنیم.

مشکلات و فراز و نشیب های مسیر زندگی ، مواد خام شکلات زندگی هستند ، زندگی ما همواره با مشکلات و سختی ها معنا پیدا میکنه و اومدیم تا مسائل زندگی رو حل کنیم و لذت حل مسائل و مشکلات رو بچشیم.

از مشکلات و رنج های زندگی فرار نکنیم و با اقتدار در میدان زندگی وارد بشیم و به این صورت از مشکلات و ناکامی های مسیر بهترین “شکلات” زندگی مون رو تهیه کنیم و از طعم اون لذت ببریم.

برای تهیه شکلات زندگی باید دستورالعمل و نکات مهم توجه داشته باشیم تا طعم “شکلات” زندگی ، دلچسب خودمون و اطرافیانمون باشه :

زندگی زیباست! سلامت خانواده

باور کنیم که بهترین تهیه کننده هستیم!

باور کنیم که بهترین تهیه کننده هستیم​

آدم هایی که فعالیت و امورشان رو با نگرش و باورهای مثبت شروع میکنن ، دستاوردهای مثبتی به دست میارن. این افراد چون اعتقاد دارن که موفق میشن. پس قطعا به پیروزی میرسن. انسان های برنده ابتدا در ذهن خودشون برنده هستند و بعدا این پیروزی و موفقیت رو در صفحه زندگی به نمایش میذارن.

از ناملایمات مسیر ترسی ندارن و با اعتقادی محکم و نگاه خوشبینانه به اطراف دارن. برای ایجاد یک زندگی عالی و مطلوب باید باور داشته باشیم که توانایی آفریدن زندگی زیبا رو داریم. بعد با این باور زیبا ، شیرین ترین لحظات رو برای خودمون و اطرفیانمون رقم میزنیم.

برای مراقبت و پرستاری از سالمند ، کودک ، بیمار و مادر باردار به کمک نیاز دارید؟

با سلامت خانواده تماس بگیرید…
02188901315
09123139602

از کاه کوه نسازیم!

زندگی با تدبیر و برنامه ریزی زیبا میشه. برای هر اقدامی فکر کنیم و افکارمون رو روی برگه ای سفید بنویسیم و چندین بار مرور کنیم. انسان هایی میتونن در زندگی لحظات شیرین ایجاد کنن که زمانی آن لحظه رو در ذهن تصویرسازی کرده و برای رسیدن به این مسئله مهم برنامه ریزی داشته باشن.

فکر کردن راه های بی شماری رو برای رسیدن به موفقیت در مسیر انسان قرار میده و انسان های هوشمند علاوه بر اینکه خودشون فکر میکنن از تجارب و افکار انسان های دیگه هم استفاده میکنن و میانبرهای رسیدن به موفقیت رو کشف میکنن.

فکر کردن باعث رشد انسان میشه و اونها رو از مسیرهای بحرانی به سلامت عبور میده و راز های نشاط و آرامش رو به انسان نشون میده. هر روز دقایقی رو در خلوت برای فکر کردن قرار بدیم و آنچه رو که بعد از فکر کردن ، استفاده از تجربه دیگران و مشورت به دست میاریم با اقتدار در صفحه زندگی اجرا کنیم.

از کاه کوه نسازیم! سلامت خانواده

منتظر خبرهای خوب باشیم!

منتظر خبرهای خوب باشیم!

انتظار همراه با تلاش یکی از زیباترین مفهوم زندگی هر آدمیه. انسان هایی که در انتظار خوبی ها میشینن ، خوبی به دست میارن. چرا که انسان ها جذب کننده انتظار خودشونن. قانونی در این عالم وجود داره به نام قانون افزایش.

که این قانون بیان کننده این مفهومه که هر چیزی رو که بیشتر راجع به اون حرف بزنی و بیشتر بهش فکر کنی برای تو محقق میشه. مواظب باشیم برای تحقق یک زندگی شیرین ، منتظر تلخ کامی ها و شکست ها نباشیم. و هر روز که از خواب بیدار میشیم بعد از یک شکرگذاری خالصانه ، منتظر خیر و برکت های خدا در زندگی باشیم.

همواره سعی کنیم با دوربین ذهنمون ، زیبایی ها رو ببینیم و صفحه های جذاب زندگی رو شکار کنیم. از مهربونی ها و خوبی ها بگیم و همواره شاکر خدای بزرگ و مهربون باشیم تا برکات و نعمت های الهی برای ما گسترده بشه.

توکل به خدا

قرآن مجید میفرماید: “به درستی اوست که میخنداند و میگریاند” انسان هایی که با یک ارتباط عاشقانه و عارفانه با توکل به خدا در مسیر زندگی تلاش میکنن همواره مورد حمایت خدا قرار میگیرن و به آرامشی عمیق دست پیدا میکنن.

ساختن یک زندگی ایده آل بدون خدا ممکن نیست و انسان هایی که به دنبال شیرینی زندگی میگردن باید خدا در متن زندگیشون جاری باشه و هر فکر و اقدامی رو بر مبنای اطلاعت اون قرار بدن تا به شادی و نشاط حقیقی دست پیدا کنه.

خدا به انسان هایی که بهش توکل میکنن کمک میکنه و وعده یاری و حمایت داده. و فرموده که “به درستی خداوند کمک کننده انسان هایی است که به اون ایمان آورده اند.” یادمون باشه که هر چقدر برای تهیه شکلات زندگی دقت و تلاش بیشتری کنیم ، طعم این شکلات خوشمزه تر میشه و خانواده و کسانی که دوستشون داریم بیشتر از اون لذت بیشتری میبرن.

 

توکل به خدا - سلامت خانواده
(امتیاز دهید)
آواتار Administrator

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.