28 مرداد 1401 توسط Administrator 0 دیدگاه

10 دلیل اهمیت برنامه ریزی برای زندگی بهتر

10 دلیل اهمیت برنامه ریزی برای زندگی سالم

مرکز ارائه خدمات بالینی و مراقبتی در منزل سلامت خانواده :

اگه تابحال برای مراسم عروسی ، مهمونی ، مسافرت یا یک مراسم خاص برنامه ریزی کرده باشی میدونی که چه کارهای زیادی باید انجام بدی. برنامه ریزی ، تنظیم کردن ، چک کردن و دوباره برنامه ریزی ، همه و همه رو باید برای رسیدن به نتیجه دلخواهت انجام بدی.

همه ما از اهمیت برنامه ریزی برای اتفاقات مهم عمرمون آگاه هستیم ، اما کمتر کسی پیدا میشه که از اهمیت برنامه ریزی برای کل عمر آگاه باشه.

گفته میشه که “مردم معمولا برنامه ریزی نمیکنن که شکست بخورن بلکه در برنامه ریزی کردن شکست میخورن” کاملا واضحه که راه انداختن مراسم

برای ریزی برای مسافرت برای زندگی بهتر

هایی مثل عروسی بدون برنامه ریزی چقدر میتونه بد باشه ، اما در مورد زندگانی چی؟

ما 3 راه رو میتونیم انتخاب کنیم ، یا خودمون باعث روی دادن اتفاقات مختلف در طول عمر بشیم یا کنار بایستیم و پیش اومدن اتفاقات زندگی رو مشاهده کنیم یا از اتفاق افتادن اونها گیج و مبهوت بشیم.

اگه واقعا بخوای هماهنگ با رویاها و اهداف خودمون عمر کنیم باید جزء اون دسته از افراد باشیم که خودمون باعث پیش اومدن اتفاقات مهم در زندگانی بشیم. برای موفقیت و رسیدن به اهدافمون باید برنامه ریزی کنیم!

در این مقاله قصد دارم 10 دلیل عمده اهمیت برنامه ریزی برای زندگی رو براتون عنوان کنم که با این 10 دلیل متوجه میشید که چرا برای رسیدن به موفقیت نیاز به برنامه ریزی داریم.

برای مراقبت و پرستاری از سالمند ، کودک ، بیمار و مادر باردار به کمک نیاز دارید؟

با سلامت خانواده تماس بگیرید…
02188901315
09123139602

برنامه ریزی برای زندگی بهتر با سلامت خانواده

یک حیات برنامه ریزی شده به شما جهت میده. برنامه ریزی این فرصت رو در اختیار شما قرار میده که بدونید به کجا میخواید برید و چطور باید به اونجا برید. بدون برنامه شما در عمرتون جهت خاصی ندارید و وقت خودتون رو برای کارهایی تلف میکنید که در آینده شما تاثیری ندارن.

یک حیات برنامه ریزی شده ، رویاهای شما رو قابل دسترس میکنه. اگه تابحال رویاهاتون براتون ممکن نبود شاید به خاطر این مورد که شما هیچ طرح و برنامه ای برای رسیدن به اون آماده نکردید.

یک حیات برنامه ریزی شده ، کنترل عمرتون رو تو دست شما قرار میده. اگه حیات انسان رو به شانس و اقبال واگذار کنی یا اجازه میده که دیگران زندگی شما رو کنترل کنن. مطمئنا نا امید و دلسرد میشید از این مسئله. در دست گرفتن کنترل عمر ما تنها راه رسیدن به اهداف ماست.

یک حیات برنامه ریزی شده ، به شما آرامش میده. همین که بدونی قدم ها و مراحل رسیدن به اون چه که از عمرمون میخوایم رو طی میکنیم به ما آرامش میده. بدون برنامه دچار گیجی و سردرگمی میشیم که کجا میریم و روزها چطور میگذرن.

یک حیات برنامه ریزی شده ، به شما هدف میده. وقتی که تصمیم میگیری روی برنامه ریزی کنی یعنی میخوای هدفمند عمر کنی. دیگه حیات ما پوج و بی برنامه نیست. ما برای خودمون هدف داریم و برای رسیدن به اهدافمون تلاش میکنیم.

یک حیات برنامه ریزی شده ، به شما شور و اشتیاق میده. موفقیت تحقق یک هدف ارزشمنده. موفقیت سرنوشت نیست. وقتی هدفی پیش روی خودمون داشته باشیم با شور و اشتیاق بیشتر عمر میکنیم و برای رسیدن به اون هدف قدم بر میداریم.

برنامه ریزی برای زندگی بهتر با سلامت خانواده
تلاش برای موفقیت و یک زندگی سالم

یک حیات برنامه ریزی شده ، به شما قدرت میده. برنامه ریزی و هدف داشتن باعث میشه به همون طریقی که دوست داری عمر کنی و به کسی نیاز نداشته باشی!

یک حیات برنامه ریزی شده ، باعث میشه شکرگذار نعمت های الهی باشی. شما ناظر هر چیزی هستی که خدا به شما داده و برنامه ریزی برای عمرت نشون میده که به نعمت های خدا احترام میذاری ، قدر اونها رو میدونی و شکرگذار هستی.

یک حیات برنامه ریزی شده ، باعث میشه ناخودآگاهت هم به خدمتت در بیاد. وقتی برنامه ریزی میکنی بصیرتی در ناخودآگاهت ایجاد میکنی و اون بصیرت فرصت های لازم برای رسیدن به موفقیت رو واست فراهم میکنه.

یک حیات برنامه ریزی شده ، به شما آزادی میده. وقتی برای شکل دادن به سرنوشتت آزادی رو طلب میکنی واقعا آزاد میشی. آدم دنبال هر چیزی میره همونو به دست میاره.

تماس با ما از طریق شبکه های اجتماعی

3.8/5 - (9 امتیاز)
آواتار Administrator

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.