24 مرداد 1401 توسط Administrator 0 دیدگاه

فرصت طلایی زندگی رو از دست نده!

از فرصت های زندگی استفاده کنیم

فرصت طلایی زندگی رو از دست نده!

مرکز ارائه خدمات بالینی و مراقبتی در منزل سلامت خانواده : فرض کن در یک صبح زیبا ، در جاده ای رانندگی میکنی. یکدفعه متوجه میشی که نور خورشید از جایی که انتظارش رو نداری مستقیم به چشمت میخوره و آنها ا آزار میده. با تعجب از تابش غیرعادی نور خورشید ، ماشین رو کنار جاده پارک میکنی و پیاده میشی.

به دنبال تابش غیرعادی نور خورشید میگردی. 700 متر دورتر از جاده در پایین یک درخت به خرمنی از شمش های طلا برخوری که مثل خورشید میدرخشه. تابلویی رو در اون محل میبینی که نوشته : ” این خرمن طلا ، از آن کسیه که اون رو پیدا کنه. “

در حالی که از ذوق و شوق دست و پات رو گم کردی ، همه شمش های طلا  رو از پای درخت به داخل ماشین منتقل میکنی. لاستیک ها زیرسنگینی شمش های طلا به فشار می افته. بعد به رانندگی ادامه میدی.

فرصت زندگی را از دست نده!

برای مراقبت و پرستاری از سالمند ، کودک ، بیمار و مادر باردار به کمک نیاز دارید؟

با سلامت خانواده تماس بگیرید…
02188901315
09123139602

زندگی طلایی - سلامت خانواده

2 کیلومتر جلوتر ، دوباره به توده بزرگتری از شمش های طلا برخوری. خرمن طلای دوم هم ارزشی معادل چند ده میلیارد تومان داره و همه این شمش ها میتونه از آن شما باشه. اما در ماشین جایی برای گذاشتن ذره ای از اون نداری.

حالا فرض کن در نزدیکی شما یک تلفن عمومی هست ، دوست خیلی خوب و عزیزی هم داری. آیا با خونسردی و سر فرصت به اون زنگ میزنی و میگی که : “اگر وقت داری و کاری نداری ، سری به من بزن ، من فلان جا هستم…”

یا بدون معطلی میگی: “اگر آب در دست داری زمین بذار و هر چه زودتر با ماشینت ، خودت رو به من برسون ، اینجا پر از طلاست طلا طلا…”

” اگر برای بخت و فرصتی که به سراغتان می آید آماده نباشید، آن فرصت فقط باعث می شود که احمق به نظر برسید. ” ارل نایتینگل “

فرصت شمار طریقه رندی که این نشان

چون راه کج، بر همه کس آشکار است. ” حضرت حافظ “

فرصت طلایی همیشه جایی است که شما هستید...

(امتیاز دهید)
آواتار Administrator

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.