ویزیت پزشک منزل میرداماد تهران

ویزیت پزشک در منزل در تهران

 در چه مواردی نیاز به پزشک در منزل داریم؟

  • هنگامی که بیمار دارای شرایط خاص مانند ناتوانی در حرکت در اثر بیماریهایی نظیر آرتروز و گرفتگی عضلات یا فلج بدن به طور مادرزادی  یا در اثر سکته مغزی  و یا حالت بیهوش می باشد.
  • صرفه جویی در زمان با توجه به طولانی بودن پروسه نوبت گرفتن از پزشک  و همچنین  گرفتار شدن در ترافیک خصوصا در شهرهای بزرگ .

فواید اعزام پزشک به منزل چیست؟

  • جلوگیری از هدر دادن وقت به دلایل مختلف از جمله ترافیک و…
  • جلوگیری از ابتلا به بیماری دیگری مانند بیماری های ویروسی در صورت ویزیت پزشک در خانه  به دلیل ازدحام جمعیت در مطب ها و بیمارستان ها
  • ویزیت پزشک در منزل باعث حفظ آرامش روانی بیمار می شود
  • به دلیل شلوغ بودن مطبها و کمبود وقت پزشکان در این مکانها پزشکان در خانه با فراغ بال بیشتری به معاینه و تشخیص بیماری فرد می پردازند و این امر کمک به تشخیص با دقت بیشتر بیماری و در نتیجه درمان بهتر آن می کند.

هزینه ویزیت پزشک در منزل

ویزیت پزشک در منزل با توجه به فوایدی که برای آن برشمردیم کمک قابل توجهی به تسریع در روند بهبود بیمار می کند هزینه ویزیت پزشک در منزل بستگی به فاصله  و  مسافت طی شده توسط پزشک ، زمانی از شبانه روز که  پزشک  می خواهد بر بالین بیمار حاضر شود  ،   متخصص یا عمومی بودن پزشک  و  نوع و تعداد خدماتی که بیمار نیاز دارد خواهد داشت.

خانواده محترم ، مرکز سلامت خانواده با داشتن پزشکان حرفه ای و باتجربه و دلسوز در سریعترین زمان ممکن و با بهترین کیفیت بیمار شما را ویزیت می نمایند. با ما تماس بگیرید . ما در سریعترین زمان نیاز شما را مرتفع می کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *