19 مهر 1401 توسط Administrator 0 دیدگاه

پرستاری در منزل چیست؟

پرستاری در منزل

پرستاری در منزل ، یک گزینه محبوب برای مراقبت طولانی مدت در خانه است. بیشتر سالمندان مایلند در خانه پیر شوند که به آسودگی فکری و روانی سالمند کمک میکند. اما برای ایمن نگه داشتن یک سالمند در منزل ، نیاز به ارزیابی و برنامه ریزی است. این مقاله به شما کمک میکند تا درک عمیقی از پرستاری و مراقبت در خانه داشته باشید. آنچه باید اتفاق بیفتد تا تاثیر مثبت و چشمگیری بر شما و کل خانواده شما ایجاد کند.

پرستاری در منزل چیست

پرستاری در منزل چیست؟

پرستاری در منزل چیست

پرستاری و مراقبت در منزل گزینه ای است که به افراد سالمند این امکان را میدهد تا در خانه با سطح مشخصی از مراقبت و پرستاری که برای ایمنی ، راحتی و استقلال نیاز دارند ، پیر شوند.

به بیان ساده ، پرستاری در منزل به معنای کمک به فعالیت های روزمره زندگی و کارهای خانگی است. این شامل همراهی معنار دار برای افراد سالمند است. پرستاری در منزل قدیمی ترین شکل مراقبت های بهداشتی است. امروزه پرستاری در منزل به عنوان یک جایگزین جامع برای زندگی نهادی عمل میکند.

پرستاری در منزل معمولا به عنوان خدماتی برای کمک به سالمندان ارائه می شود. زمانی که فردی در هر سنی دچار آسیب ، تصادف یا جراحی شده یا از بیماری مزمن رنج می برد ، منبع ارزشمندی برای خانواده هاست تا از خدمات مراکز پرستاری همچون سلامت خانواده استفاده کنند.

پرستاری از سالمند در منزل ، پرستاری از کودک در منزل ، پرستاری از بیمار در منزل جزء خدمات ویژه مراکز پرستاری و بالینی در منزل است.

برای مراقبت و پرستاری از سالمند در منزل به کمک نیاز دارید؟

با سلامت خانواده تماس بگیرید…
02188901315
09123139602

انواع مراقبت و پرستاری در منزل

فعالیت های روزانه زندگی

خرید کردن

آماده سازی غذا

خانه داری

خشکشویی

رسیدگی به امور اداری و مالی

مراقبت های خانگی غیر پزشکی

حمام کردن

سرویس بهداشتی

دادن غذا

مراقبت های پزشکی در خانه

مراقبت های بهداشتی در خانه ، طیف گسترده ای از خدمات مراقبت های بهداشتی است که توسط متخصصان پزشکی دارای مجوز در خانه ارائه می شود. هزینه کمتر ، راحت تر و به اندازه مراقبتی که در بیمارستان یا دریافت میکنید موثر است.

نمونه ای از خدمات پرستاری عبارتند از :

تزریقات و پانسمان

مراقبت از زخم

پرستار سالمند در منزل

این صفحه در حال به روز رسانی است...

3.7/5 - (21 امتیاز)
آواتار Administrator

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.