26 مرداد 1401 توسط Administrator 0 دیدگاه

10 تغییر ساده برای بهبود سلامتی شما

به سلامتیت اهمیت بده

10 تغییر ساده برای بهبود سلامتی شما

مرکز ارائه خدمات بالینی و مراقبتی در منزل سلامت خانواده :

کمربند ایمنی رو ببند ؛ در یک دهه گذاشته کمربند ایمنی جان بیش از ده ها هزار نفر رو نجات داده و از بروز صدمات به سلامتی میلیون ها نفر جلوگیری میکنه.

هر روز یک میوه یا یک نوع سبزیجات اضافه برای حفظ … بخور ؛ اضافه کردن میوه و سبزی بیشتر به وعده های غذایی میتونه باعث بهتر شدن هضم غذا و کاهش ابتلا به سرطان های مختلف میشه.

به اندازه کافی بخواب ؛ استراحت خوب شبانه ، انرژی کافی رو برای روز بعد تامین میکنه.

به اندازه کافی بخواب! سلامت خانواده

برای مراقبت و پرستاری از سالمند ، کودک ، بیمار و مادر باردار به کمک نیاز دارید؟

با سلامت خانواده تماس بگیرید…
02188901315
09123139602

به صورت منظم ورزش کن - سلامت خانواده

اگه چاق هستی و یا اضافه وزن داری ؛ ورزش کن ، رژیم بگیر ، وزنت رو کم کن ، رژیم غذایی صحیح و ورزش برای سلامتی بیش از حد مفید و لازمه.

اگر خانم هستی ، سینه هات رو به طور منظم معاینه کن ؛ عادت کن هر ماه و بعد از عادت ماهیانه ، سینه های خودت رو معاینه کن.

اگه آقا هستی ، بیضه هات رو به طور منظم معاینه کن ؛ این خود آزمایی ها میتونه علائم اولیه سرطان رو برای درمان زودرس ، شناسایی کنه.

ورزش کن ؛ یک برنامه منظم ورزشی برای قلب ، ریه ، کبد ، عضلات ، پوست و استخوان هات خوبه ، حتی برای بهتر شدن خلق و خو و روحیه هم بسیار تاکید میشه.

کارهای خوب انجام بده ؛ مراقبت و اهمیت قائل شدن برای دیگران ، روشی عالی و بی نظیر برای مراقبت کردن از روح خود انسان و ارتباط با سایر افراده ، کمک کردن به دیگران و دادن انرژی مثبت به اونها ، باعث برگشت انرژی مثبت و حس خوشآیند به خودمون میشه.

استرس رو به طور مرتب ، خنثی کن ؛ چند دقیقه رفع خستگی ، نگاه به بیرون از پنجره ، رفتن به پیاده روی ، رفتن به پاساژها و دیدن مغازه ها ، خودمون رو به بی خیالی بزنیم و کارهای دیگه برای سلامت جسم و روح لازمه.

محبت کردن به دیگران - سلامت خانواده
حتما در طول روز 1.5 لیتر آب بنوش

آب زیاد بنوش ؛ هشت لیوان آب در روز ، اونچه که برای جبران مایعات بدنت لازمه رو تامین میکنه و از بروز یبوست ، جلوگیری میکنه و امکان فعالیت موثر دستگاه گوارش رو فراهم میکنه.

5/5 - (1 امتیاز)
آواتار Administrator

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.