21 تیر 1401 توسط Administrator 0 دیدگاه

10 راز زیبایی و شیک پوشی آقایان!

آقای شیک پوش

10 نکته طلایی برای زیبایی و شیک پوشی آقایان

مرکز ارائه خدمات بالینی و مراقبتی سلامت خانواده :

برای داشتن یک تیپ زیبا ، شیک و مردانه باید یاد بگیریم که به خودمان اهمیت بدهیم و یکسری عادت های اشتباه را کنار بگذاریم.

1- رنگ بیش از حد

استفاده از رنگ های زیاد باعث می شود که توجه دیگران نسبت به شما جلب شود ، سعی کنید در ترکیب لباس هایتان بیش از 3 رنگ استفاده نکنید و تا آنجا که میتوانید پوشش خود را ساده و شیک نگه دارید.

10 راز زیبایی و شیک پوشی آقایان

سعی کنید از مکمل های رنگی استفاده کنید ، رنگ های که متضاد یکدیگرند تکمیل کننده خوبی هم هستند ( مثل بنفش و زرد یا آبی و نارنجی ) رنگ هایی که به هم نزدیک هستند به نام رنگ های ” هم خانواده ” نیز شناخته میشن. ( مثل زرد و نارنجی ) زمانی که میخواهید لباس بپوشید باید تلاش کنید که از رنگ های متضاد یا رنگ های هم خانواده استفاده کنید.

اگر رنگ لباس هایتان روشن است باید کفش هایتان نیز روشن باشد ولی اگر لباس های تیره بر تن می کنید کفش شما نیز باید تیره باشد.

2- طرح بیش از اندازه

برای ست کردن رنگ و طرح پارچه باید از لباس هایی استفاده کنید که بیش از 3 طرح نداشته باشند ، بهتر است لباس شما دارای یک یا دو طرح متنوع تک رنگ باشد. از لباس هایی استفاده کنید که تنها دارای یک طرح معین هستند ( مثلا دارای گل های ساده سفید رنگ باشد یا در پشت آنها مارک کوچکی باشد ) و همیشه همان را بر تن کنید.

3- پارچه اضافی

برخی افراد تصور میکنند که هر پارچه ، مختص طبقه خاصی از افراد اجتماع است. معمولا ابریشم از کتان رسمی تر است و پارچه لینن نیز از دور داد میزند که با مخمل متفاوت است ، چرم هم همیشه خیلی رسمی تر از فاستونی است.

برای اینکه در میان این همه پارچه های مختلف دچار ابهام نشید میتوانید لباس های تابستانی و زمستانی خود را از هم جدا کنید ، لباس های زمستانی معمولا کلفت تر ، سنگین تر و زبرتر هستند ، پارچه های تابستانی نیز از الیاف طبیعی درست شده و بسیار نازک و خنک هستند. آنها را از هم دور نگه دارید تا دچار اشتباه نشوید.

برای مراقبت و پرستاری از سالمند ، کودک ، بیمار و مادر باردار به کمک نیاز دارید؟

با سلامت خانواده تماس بگیرید…
02188901315
09123139602

10 راز زیبایی و شیک پوشی آقایان

4- لباس فصل دیگری را نپوشید

اگر شما در جایی زندگی میکنید که دارای آب و هوا گرم است خوش شانس هستید ، لباس های شما باید مختص به فصل ( بهار و تابستان ) باشد اما اگر مانند بسیاری از افراد در جایی زندگی میکنید که دارای آب و هوای متنوعی است باید در کمد لباس های خود جایی را برای ذخیره لباس هایی که به درد فصل حاضر نمیخورد باز کنید. همانطور که از قدیم گفته اند ” از دل برود هر آنچه از دیده برود ” هر چه که آن پیراهن های لینن را از کت های پشمی دورتر نگه دارید خیلی کمتر اتفاق می افتد که با هم به طور اتفاقی ست کنید.

5- شلوارهای خیلی بلند یا خیلی کوتاه

حتی اگر از سایز خودتان مطمئن هستید اما باز هم شلوارهایتان را پیش از خرید یک بار پرو کنید. سایز لباس هایی که دارای مارک های متفاوتی هستند مختلف است.

و همیشه این پروتکل را به خاطر داشته باشید ؛ شلوارهای پارچه ای و ارتشی باید تا بالای پاشنه کفش شما بیایند. شلوارهای جین میتوانند تا انتهای پاشنه کفش  کشیده شوند. قد هر شلواری که بیش از اندازه باشد برای شما بلند است. زمانیکه راه می روید ، شلوار شما نباید آنقدر کوتاه باشد که جوراب هایتان از زیر آن معلوم شود. زمانی که مینشینید شلوار شما نباید بیش از چند سانت به بالای جورابتان باشد.

6-  شلوار هایی که بالا می ایستند

اگر شما دارای کمر باریکی هستید ( پاهای بلند اما کمر کوچکی دارید ) از شلوارهای جین و ارتشی استفاده کنید که جیب آن در جلو قرار داشته باشد نه در طرفین. حقه دیگری که در اینجا میتوانید به کار ببرید این است که شلواری خریداری کنید که بزرگتر از سایز شما باشد. این کار باعث می شود که اندام شما پرتر جلوه کند ، همچنین قد شلوار نیز بلند تر شده و پاهای شما را ناقص جلوه نمی دهد.

7- تیشرت هایی که خیلی کوتاه یا بلند هستند

اگر تیشرت شما خیلی بلند است نباید آن را داخل شلوار خود بگذارید. نکته مهمی است که بر روی این مطلب تاکید داریم.

8- تیشرت های شلوغ

از تیشرت های تک رنگ استفاده کنید و از پوشیدن لباس های پر زرق و برق ، دارای لوگو و کلمات ناپسند پرهیز کنید. تیشرت های ساده خیلی راحت تر با پلیور یا ژاکت های مختلف ست می شوند.

9- لباس های چروک

چاره کار شما بسیار ساده است ؛ باید یک اتو و میز اتو خریداری کنید. اما اگر در حال مسافرت هستید میتوانید بر روی محل چروکیدگی کمی آب بریزید و سپس سشوار را روی آن بگیرید و با دست محل مورد نظر را صاف کنید.

10 راز زیبایی و شیک پوشی آقایان

با این کار لباس شما از چروکیدگی در می آید. به علاوه ، آقایانی را دیده ایم که این کار را به راحتی در دستشویی های عمومی با دستگاه های دست خشک کن انجام میدهند. شاید کار خوبی نباشد اما جواب میدهد.

10- صندل با جوراب

برای مبتدی ها بهتر است که اصلا فکر جوراب پوشیدن را از سر بیرون کنند. اما اگر پوشیدن جوراب برای این افراد اجباری است پیشنهاد میکنیم از جوراب هایی استفاده کنید که اندازه آنها فقط تا قوزک پا است و آنها را با استیکرهای نخی ست کنید.

(امتیاز دهید)
آواتار Administrator

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.